NABÍDKA MARKETINGU

Šicí stroje - šicí stroj

Akce a slevy na šicí stroje Lucznik, které naše společnost zastupuje na trzích v České republice a na Slovensku:

Platné akce na šicí stroje - aktuální akce na šicí stroje obdržíte u odborného prodjece Ráj šití na tel.: 725 505 344:

SUPER AKCE: Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II + DÁREK

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je šicí stroj určený pro domácí použití.
Šicí stroje Lucznik Amelia jsou šicí stroje vybavené 36-ti šicími programy, kovovými částmi, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, aut. navlékačem nitě. Šicí stroje umožňují plynulou regulaci šířky i délky stehu, 4-krokové obšívání knoflíkové dírky,  přišívání knoflíků, možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití. Šicí stroj je vybaven regulovatelným přítlakem patky v závislosti na tloušťce materiálu, ořezem nitě. Užitečná je rovněž funkce navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění, osvětlením v těle stroje a řadou dalších užitečných funkcí. Tyto šicí stroje mají rovněž bohaté příslušenství. Navíc je v ceně a výbavě stroje šicí souprava ZDARMA s užitečným nářadím pro šití. Šicí stroje umožňují šití přímým rovným stehem, zakončování lemů krytým stehem a overlockovými stehy, slepé podšívání lemů a okrajů krytým stehem, šití zipů krytým stehem atd. Stroj je vhodný i pro šití více vrstev rifloviny.


Ke stroji je dodávána jako DÁREK šicí souprava v hodnotě 299,- Kč ZDARMA!
Tato šicí souprava ZDARMA obsahuje: 16 ks již navinutých cívek, 16 ks špulek nití ve stejných barvách, 1x nůžky , 1x metr , 6x druky, 32 ks jehly , 1x náprstek, 3x spínací špendlík , 6x špendlík , 3x černý knoflík , 3x bílý knoflík , 1x patentní navlékač niti


Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla + DÁREK se řadí mezi šicí stroje pro šití v domácnosti s velmi výhodným poměrem cena / výkon. Šicí stroj je vybavený celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem a 22 šicími programy. Mezi nimi nechybí například funkce 4 krokové knoflíkové dírky, stehy strečové, overlockové a patchworkové, možnost plynulé regulace délky stehu, možnost šití dvojjehlou, přišívání knoflíků apod. S jehlami na riflovinu můžete šít i riflovinu, patka má mimořádně vysoký zdvih. Robusní kovová konstrukce stroje a kovové součástky použité v šicím mechanismu zajišťují dlouhou životnost šicího stroje. Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla přináší díky své kvalitě a funkcím skvělý výsledek a dobrý pocit ze šití.


DÁREK: K nákupu šicího stroje Lucznik 2012 Maryla nyní dostanete jako dárek sadu 9 ks šicích patek v hodnotě 800,- Kč ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob!
Sada patek obsahuje:
- patka pro overlockový steh
- patka pro lemování
- patka pro slepý steh
- patka pro všívání šňůrek
- vyšívací patka
- látací patka
- patka pro rovný steh
- patka pro krytý zip
- řasící patka

Mimořádná nabídka za akční cenu byla vyhlášena na nejveselejší šicí stroj v naší nabídce - šicí stroj Lidia. Tento šicí stroj je prodáván za běžnou cenu 4 400,- Kč vč. DPH.
V současné době je možnost získat slevu 1 210,- Kč a radost a veselí přinášející šicí stroj Lidia zakoupit za mimořádně výhodných a excelentních podmínek  3 190,- Kč vč. DPH.
Sici stroj 2016 LIDIA

Kufříkový šicí stroj Lucznik Basia 834 je šicí stroj pro domácnost s 30 programy, kyvným chapačem, volným ramenem, knoflíkovou dírkou apod. Moderní pevný kufřík usnadňuje transport. Ve výbavě šicího stroje je bohaté příslušenství. Šicí stroj pořídíte se slevou 38% za akční cenu 3.560,- Kč vč. DPH na Ráj-šití.cz. Více: šicí stroj Lucznik Basia 834.

834Basia150x L Basia kufrik 150

Akce je vyhlášena do vyprodání zásob i na šicí stroj Izabella II. Tento šicí stroj je prodáván za běžnou cenu 8 000,- Kč vč. DPH. V současné době je možnost získat slevu 2 510,- Kč a šicí stroj zakoupit za mimořádně výhodných podmínek 5 490,- Kč vč. DPH, dopravy a všech poplatků a navíc s dárkem. DÁREK:
K nákupu šicího stroje Lucznik 888 Izabella II nyní dostanete jako dárek sadu 9 ks šicích patek v hodnotě 800,- Kč ZDARMA!
Akce platí do vyprodání zásob!

Tento šicí stroj je mimo jiné vybaven 29 programy, 28 stehy včetně 3 overlockových a má další přednosti a výkon, které oceníte.

Izabella 888 150

Kufříkový šicí stroj Lucznik 848 Gosia je domácí šicí stroj vybavený 15ti programy a 12ti druhy stehů. Šicí stroj Lucznik Gosia má volné rameno, kyvný chapač, poloautomatickou knoflíkovou dírku, ořez nitě a další funkce. Pro snadný a bezpečný transport má šicí stroj moderní pevný kufřík. Pro šicí stroj je dodáváno bohaté příslušenství v jeho ceně, další rozsáhlé příslušenství lze dokoupit. Nyní lze šicí stroj pořídit se slevou 31 % za 3 290,- Kč (ušetříte 1 610,- Kč) vč. DPH, veškerých poplatků a dopravy na internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Podrobnější informace jsou na stránce Šicí stroj Lucznik 848 Gosia.

sici stroj gosia kufrik