AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ

 • Rok 2018
  Vážení přátelé, vážení zákazníci!

  Dovolte mi popřát Vám všem to nejlepší do nového roku.

  Přeji Vám, aby jste na konci mohli tento rok vyhodnotit jako (nejlépe další) úspěšný. Aby jste v něm překonali všechna osobní i pracovní úskalí, podnikatelské překážky aj., měli stále dobrou náladu a chuť překonávat vše, všechny byokratické překážky a zbytečnosti, které Vám plíživě a nenápadně ztěžují každý den, kradou svobodnou vůli, dokázali jste je rozpoznat a dobře se zorientovat při všech volbách a novinkách, které nás čekají, a šli jen za svým cíelm a ne cílem druhých.

  Přeji Vám, abste vždy odhalili příčiny stavu a cestu špatnou předem, byili poučitelní, přijímali jen ta rozhodnutí, která budou Vám i Vašemu okolí přinášet radost, volnost a svobodu, cítili se právoplatní a naplnění štěstím.

  Přeji Vám všem štěstí, zdraví a pohodu, mír a skutečnou svobodu osobní a ne jen relatiivního slova a ve své pseudoformě.

  Pro nás byl rok 2017 velkým rokem. Načali jsme 15. rok existence firmy, překonali zavedení a nařízení EET, nachystali se na GDPR, spustili novou aplikaci naší registrované značky Ráj šití, rozšířili počet členů našeho týmu a další a další. Takže, byl to skvělý rok.

  V tomto roce nás čekají další výzvy, realizace a plnění našich cílů a plánů. Děkujeme, že nám věříte a že nám zachováváte svoji přízeň, tím napomáháte. Snažíme se dělat to pro Vás, protože chápeme, že jen slevami to nejde splnit a že si zasloužíte více. Když občas ujedeme, tak, stane se, jsme jen lidé, ale snažíme se a budem o co nejlepší pocity ze všeho našeho konání i skrze Vás.

  Tým OK business

  PF2018 OKbusiness
Zpět na seznam aktualit z marketingu