AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ

 • Certifikát Bisnode pro OK business
  Naše společnost se po celou dobu svého svého působení a ve všech činnostech snaží o poctivou práci. Na sklonku roku jsme byli osloveni mezinárodní společností, že jsme byli vyhodnoceni jako způsobilý subjekt k obdržení certifikátu kvality A! Po první výměně mailů, jsme zjistili, co vlastně toto ohodnocení znamená. Znamená to, že vlastní firemní politka, slušné chování a budování solidnosti firmy, včetně morálky ve vztazích k zákazníkům, odběratelům i dodavatelům, platební morálka a plnění všech zákonných závazků se vyplatilo. Připojili jsme tak k certifikátům Garance a spolehlivosti od Heureka, Shopu roku, autorizacím od partnerů atd., další, vyšší stupeň kvality.

  Jaké bylo také naše překvapení, když jsme s certifikátem obdrželi i vyhodnocení naší firmy v daných ukazatelích za posledních 5 let. Tento screening vychází z nezávislých údajů, které podléhají speciální originální metodice vyhodnocování. Certifikace je postavena na mezinárodním hodnocení a vypovídá o kvalitě a spolehlivosti firmy.

  Ocenění A je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Díky mezinárodnímu přesahu je vhodnou volbou pro firmy s obchodními partnery nejen z ČR, ale i celé Evropy.  Společnost takto vyhodnoceným a oceněným firmám dává možnost zveřejnit na svých stránkách tzv. aktivní logo, které je důkazem tvrzení a které svoji" přítomností" přesvědčí obchodní partnery, že jednají s prověřenou společností nejvyšších kvalit.

  Ocenění mohou získat pouze společnosti splňující přísná ekonomická kritéria a další podmínky. Tím je zaručena exkluzivita subjektů, které mohou certifikát získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Na certifikát s hodnocením A dosáhne pouze 0,6 % firem působících v České republice.

  Po ověření splnění podmínek certifikace nám byl zaslán HTML kód. Každý den se automaticky stáhne z databáze BISNODE aktualizované logo s datem, IČ a názvem naší společnosti. Pravidelné prověřování údajů poskytuje pro návštěvníky webu záruku, že naše společnost aktuálně splňuje všechny podmínky certifikace.

  Máme také marketingová práva k užívání obou typů certifikace v rámci naší obchodní činnosti.

  Kdo může certifikát získat:
  Nezadlužená společnost, která není v konkurzu ani likvidaci
  Firma bez závazků po splatnosti více než 30 dnů dle monitoringu platebního chování
  Společnost s odpovídajícím skóringovým hodnocením
  Právnická osoba platící DPH
  Společnost s řádně uveřejněnou účetní závěrkou mladší než 22 měsíců


  Weblogo OK business, s.r.o.
Zpět na seznam aktualit z marketingu