AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ

 • AVL je over!
  Game over!
  AVL ročník 2017 - 2018 napsal 5. turnajem svoji kapitolu rozdělení co do postupu, baráže a bojů o první místa i postupy a sešupy, ale ... není všem dnům konec.

  Na posledním turnaji jsme získali bod! Použiji, částečně, hodnocení kapitána týmu Tomáše Járy.
  Neporazili jsme tým "Degustační komise", souseda v tabulce, což by nám při vzájemném zápasu stačilo na 18. místo a díky lepšímu zápasu s týmem "Tak teď", bychom si nesli sebou i body za vzájemný zápas do baráže a měli tak půlku baráže takřka vyhranou. Nicméně, jen teorie, oficiálně sestupujeme do 5. ligy, tabulka po základních soutěžích a turnajích je jasná, 19. místo, pro další sezónu a nebudeme hrát ani baráž, takže můžeme nabrat síly a třeba se pokusit více sehrát na nějakém open turnaji. Protože... ukázali jsme že i přes odchody umíme! Dobře jsme doplnili. Opakovaně se také ukázalo, že umíme uhrát body s mnohem silnějším soupeřem (Mimoni 9. místo, Dutěva 6. místo) a pak umíme prohrát s tabulkově slabším. OK business : Dutěva: 1 : 2 (18:25,25:22,19:21). Chápete to? O tom je AVL. :-)

  Pak ještě existuje další teorie. Pokud se zpětně podíváme, za poslední tři roky nikdo ze 4.ligy nespadl, díky rozpadu týmů 1. - 4.ligy se týmy posouvají tam a zpět, a naopak místo 6. - 12. týmů z páté ligy které by podle výsledku baráže mohly postoupit, postoupilo celkem 21 týmů. Pokud se tedy rozpadnou v prvních 4 ligách třeba tři týmy, mělo by bez ohledu na výsledek baráže stačit 17. - 19. místo na udržení se ve 4. lize. Prostě uvidíme, co budeme v dalším ročníku hrát. Každopádně všem díky moc za celou sezónu, minimálně byla dobrá k tomu, že jsme se sehráli a lidsky vytvořili dobrý tým. Příští rok rozhodně můžeme útočit na lepší pozice, jedno v které lize :-).

  Tomáš a Karel

  AVL 2017 - 2018 po 5. turnaji
Zpět na seznam aktualit z marketingu