AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ

 • AVL 2013 - 2014
  Ať žije AVL!

  Ročník 2013 - 2014 skončil, ať žije ročník 2014 - 2015!

  AVL, neobyčejná soutěž s neobyčejným dopadem a rozsahem, prostě NEJ AVL!

  Základní části soutěží jsou dohrány!

  Bude se hrát "jen" o končené pořadí na prvních místech a o sestup či postup.

  Do předposledního turnaje žila naděje i na "prodloužení" pro OK business, protože jsme se pohybovali mezi 2. - 5. místem. Na 5. místě po předposledním turnaji.

  Bohužel nezbývalo než jen čekat, až se naplno projeví výsledky klání posledního 5. turnaje, konaného 9. 3. 2014. Cestu jsme si zkomplikovali a zavřeli dvěma prohrami v tomto turnaji sami. Je možné lamentovat, kdyby...ve všech turnajích ...totiž možná stačil jen uhrát jeden bod, který by znamenal zlom a vítězné ukončení jednoho setu v náš prospěch navíc, kdy jsme jich řadu hráli i třeba 26 : 28 a nedotáhli náskok do vítězství, byl by to bod navíc v konečném součtu a ..., ale to je jen kdyby....

  Ale což! Bylo to skvělé. Jedeme dále....

  5. turnaj - AVL 9. 3. 2014 (foto) - Prokázali jsme straré známé ..., že s tabulkově lepšími dokážeme hrát vyrovněnější partii, kdy jsme i v posledním turnaji s doposud druhým celkem ligy uhráli set, tahali se v prvním setu na prohru v něm 26 : 28, druhý vyhráli o deset bodů 25 : 15, abychom pak odešli v tie breaku, takže výsledně 1 : 2, bohužel s týmem relativně z dolních partií tabulky jsme prohráli 2 : 0, to je o čem je tu řeč...dalo se to, ale ... Poslední mač, v nedělní podvečer zcela osamoceni v hale, takže úplně poslední zápas nejen náš, ale celé základní části, jsme si ale užili a nakonec si připsali i tři bodíky za vítězství 2 : 0 nad Jiným kafem, přestože se jevili v zázračné sestavě a my téměř bez šancí a s dekou... Jenže...o tom je také volejbal, o psychice..zvedli jsem se, dařilo se....nakonec tedy zúčtováno 4 body do tabulky a ...

  Aktuálně! Výsledky už jsou na webu!

  Skončili jsme na šestém místě se stejným počtem bodů jako Dřez, který má bohužel lepší vzájemný zápas a postupuje tak do finále. Dva týmy s 36 body pod námi mají vzájemný zápas horší než my, takže i to naše šesté bylo jen o kousek. To je o vyrovnanosti, kterou popisuji i jinde: OK business po 4. turnaji AVL.

  AVL 5. turnaj 2013 2014


  Tomášovi to nedalo a tak se podíval, s kým jsme ztráceli body.
  Cituji ho:
  "Pokud nepočítám čisté výhry tak jsme:
  - porazili 2 : 1 Moskyty na konečném 11. místě, Skokany zelené (18.) a VK Fast (7.) - v tom bych problém neviděl, i když Skokani ...
  - dokázali jsme vzít set (tedy prohrát 1 : 2) třem nejlepším týmům (Stará garda, Žabaři, Nacoméno) a bohužel i Šajze Kace (13.)
  - prohráli jsme 0:2 s Dřezem (5.), Krakeny (16.) a Sokol Kyjov B (14.)

  Potvrzuje to, že jsme schopni hrát dobře s každým (včetně první trojky), ale umíme ztratit body i s 16. či 18. týmem tabulky. Základem je asi vždy se sejít v dobré sestavě, protože jsem snad neviděl jiný tým, co by hrál bez náhradníka chlapa... "

  Dalo by se tedy konstatovat, že nastal nejhorší možný stav?
  Nééé, jen jsme prostě skončili na 6tém, nepostupovém místě, díky vzájemnému zápasu, který jsem s Dřezem projeli, scházel tedy kousíček štěstíčka, to viz výše! Mančaft si to zasloužil, ale zase je zde šance příští rok a ten další atd. :-).

  Výsledek je skvělý! Radujme se!

  Děkujeme, děkuji všem hráčkám a hráčům nejen za účast na turnajích, za skvělý výkon, po létech ten nej... (pamatuji léta, kdy jsem se spíše báli o udržení :-)) ale i za hru a za ... všechno.

  Uvidíme co na podzim, to se roztočí další ročník:

  Hurá na nějaký trunaj, spravit si chuť !

  Závěrem...rád bych všem poděkoval za letošní AVL, včetně organizátorům!
  Je potřeba si hlavně udržet náladu! Podobnou jako v úplně posledním utkání! Pak to půjde samo :-).

  Karel Černoch

  Nalada v týmu OK business
Zpět na seznam aktualit z marketingu